FİRMA PROFİLİMİZ

Uzun yıllar müteahhitlik ve sanayi alanında gerek özel gerekse kamu kesiminde başarıyla hizmetlerde bulunan ortaklarımız 1999 yılında çok daha güzel ve faydalı hizmetler verebileceği fikrinden hareketle özelleştirme kapsamındaki Kocasinan İmar A. Ş’nin beton parke ve bordür taşı üretim tesislerini devralmış ve böylece BİRLİKTAŞ A. Ş’ kurulmuştur.

2012 yılında Birliktaş A.Ş.’nin tüm hisseleri Ahmet DANDİN, Mahmut DANDİN ve Kadir DANDİN tarafından devralınmıştır. Yönetim Kurulu Başkanlığını; Ahmet DANDİN’in üstlendiği Şirketimizin, yönetim kurulu Üyeleri ise Mahmut DANDİN ve Kadir DANDİN’den oluşmaktadır. Şirketimizin Genel Müdürlük görevini ise Kadir DANDİN üstlenmiştir.

5.000 m2 kapalı alan 60.000 m2 açık alan üzerinde faaliyet gösteren firmamız müşterilerimize daha iyi ve daha çabuk hizmet vermek için devir alındığı yıldan itibaren; hedeflerini ve vizyonunu değiştirerek teknolojideki yenilikler ile birlikte eksikler giderilmiş, bakım ve onarımlar yapılmış, yeni makinalarla takviye edilerek mevcut sermayesini ve üretim kapasitesini arttırmıştır. Üretime başladığı günden bu yana hep en iyiyi üretmeyi hedefleyen firmamız sahip olduğu TSE Kalite Belgelerine uygun şekilde üretim yapıp bu çizgisini hiçbir zaman bozmamıştır.

Ana üretim kalemlerimiz her ebat ve kalınlıkta parke taşı ve bordür taşı çeşitlerinden oluşmaktadır. Başlıca özellikleri; kullanım kolaylığı, sağlamlık ve dayanıklılıktır. Kilitli beton parke taşı asfalt, beton ve diğer kaplamaların gerektiği her yerde kullanılan yaratıcılığı sınır tanımayan bir malzemedir. Her türlü iklim koşullarında araç – gereç gerekmeden döşenir. Onarımı ve bakımı kolaydır. Karlı ve buzlu havalarda kaymaları önler, sudan ve dondan etkilenmez. Nakli her türlü araçla yapılabilir.

Firma bünyesinde çalışan uzman teknik elemanlar ile tam donanımlı firma laboratuvarında müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak daha ekonomik daha kalite ve yenilikçi ürünler için AR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Parke ve bordür taşı üretimimizde yörenin en kaliteli agregası seçilerek gerekli laboratuvar testinden sonra TSE normlarına uygun olarak en geliştirilmiş beton blok makinelerde imal edilir. Gerektiğinde istenilen renk ve şekilde özel imalatlar siparişe göre yapılır.

ÜRETİM TESİSİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

BİRLİKTAŞ A.Ş. olarak hedefimiz; Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşteri isteklerine, yasal mevzuat ve standartlara  uygun, çevreye duyarlı, ekonomik ve kaliteli ürünler üretmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ çerçevesinde;

Gelişen teknolojiyi takip ederek teknolojınin tüm imkanlarını müştrilerin ve toplumun yararına sunmayı amaç edinmek,

Müşteri isteklerini dikkat ve büyük bir önemle ele alıp çevreye olan duyarlılığımızı da göz önünde bulundurarak bunları yerine getirmek,

Ekip çalışmalarını her zaman ön planda tutarak çalışanlarımızın eğitimini takip edip motivasyonunu arttırmak,

Kalite Yönetim Sistemimizin koşullarına uymak, sürekli gelişmesini ve iyileşmesini sağlayarak Uluslararası standartlar çerçevesinde üretim yapmak,

Şirketimizin Genel Kalite Politikasıdır.

TANITIM FİLMİMİZ

BELGELERİMİZ